WordPress je redakční systém běžící pod GNU – GPL licencí. Je zdarma ať pro osobní, tak komerční účely. Patří mezi nejoblíbenější redakční systémy.

Krom toho, že ho můžete využívat i na komerční účely se WordPress řadí mezi nejvariabilnější. Poslouží pro chod nejen firemní prezentací a osobních portfolií. Bez problému na něm vytvoříte i magazín, menší eshop či diskuzní fórum.

Z osobních zkušeností mohu s klidem potvrdit, že administrace WordPressu je velmi přívětivá. Velmi tomu napomáhá i česká lokalizace. Ani jeden z mých klientů neměl velký problém s obsluhou svých stránek. V případě potřeby mohu vytvořit instruktážní videa.

WordPress slouží především pro prezentace firem, osobního portfolia, blogy a magazíny. Pomocí rozšiřujících pluginů jako je bbPress a BuddyPress z něj můžete udělat i diskuzní fórum. Pomocí rozšiřujícího plugin WooCommerce z něj můžete vytvořit E-shop. Dále jsou k dispozici šablony pro reality či autobazary.

Ano, ale jen pro menší eshop (úzce specializovaný na pár produktů). V opačném případě existují daleko lepší systémy pro eshopy.

Veškeré šablony nakupuji výhradně přes themeforest.net.

Jako strany hlavní úrovně jsou myšlenky ty, které nemají žádnou nadřazenou stranu.

Zvýhodněná cena je v rozšiřujícím WordPress balíčku a vztahuje se k základnímu WordPress balíčku. Ne každé webové stránky mají jen 6 stran a je tedy potřeba dovytvořit zbývající strany. Stává se, že je potřeba dovytvořit  třeba 50 až 100 stran (někdy i více) a tak se snažím svým klientům vyjít vstříc právě onou zvýhodněnou cenou.

Mohu zajistit marketingové služby (SEO výzkum, facebook marketing, PPC reklamu, hardcore programming, mezinárodní online marketing, python developement, vysokozátěžový webhosting, … ) od společnosti Business Factory s.r.o.. Dále PHP služby, jelikož úzce spolupracuji s p. Michalem Mayerem, který je nejenom vynikajícím programátorem, ale také i Prestashop Masterem.

Dovolím si tvrdit, že zkušeností mám více než dost. Se společností Business Factory s.r.o. spolupracuji 4 roky a měla jsem možnost podílet se na velmi zajímavých projektech. Mimoto jsem měla možnost spolupracovat s TJ Online Marketing působícím v Anglii, takže se mi dostalo zkušeností nejen v České republice, ale i v EU.